Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Gavleslaget 2017

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Gavleslaget 2017:

  Namn Klubb Start
1. Anders Larsen BK Skinnarna Söndagen den 19 mars 10:00
2. Anders Pettersson BK Plus Söndagen den 12 februari 10:00
3. Andreas Grönstrand BK Granen Söndagen den 12 februari 10:00
4. Ann-Katrin Johansson Gävle KK Lördagen den 18 mars 13:00
5. Ann-Katrin Sjöberg Gävle KK Lördagen den 11 februari 10:00
6. Annika Grönvall BK Mistral Lördagen den 25 mars 13:00
7. Barbro Hegvall BK Flamman Lördagen den 25 mars 13:00
8. Bengt Westerlund BC Cobbers Lördagen den 25 mars 10:00
9. Benno Pedersen Pin Club Söndagen den 26 mars 10:00
10. Benny Rapp BajenFans BF Lördagen den 25 mars 13:00
11. Benny Skogsberg Delta 72 Lördagen den 4 februari 10:00
      Lördagen den 25 mars 10:00
12. Bernt Sund Pin Club Lördagen den 25 mars 13:00
13. Björn Lundin Sandvikens AIK BK Lördagen den 11 februari 10:00
      Söndagen den 26 mars 10:00
14. Börje Hågebro Alfa-Runby BK Lördagen den 11 februari 13:00
15. Camilla Johansson Delta 72 Lördagen den 11 februari 13:00
16. Caroline Lagerlöf B-K Eva Lördagen den 25 mars 13:00
17. Christer Johansson Sandvikens AIK BK Söndagen den 12 februari 10:00
      Lördagen den 25 mars 13:00
18. Curt Eriksson Gävle KK Lördagen den 11 februari 13:00
19. Daniel Holmgren Pin Club Lördagen den 25 mars 13:00
20. Daniel Pierrou Gävle KK Lördagen den 18 mars 10:00
21. Daniel Thoden BK Stöten Lördagen den 18 mars 13:00
22. Daniel Wahlgren Gävle KK Lördagen den 11 februari 10:00
      Lördagen den 18 mars 10:00
      Lördagen den 25 mars 10:00
23. Emma Hellström Sandvikens AIK BK Lördagen den 18 mars 10:00
24. Eric Norrback BK Plus Söndagen den 12 februari 10:00
25. Eric Sölvstedt Alfa-Runby BK Lördagen den 11 februari 13:00
26. Erika Svensson B-K Eva Lördagen den 25 mars 10:00
      Lördagen den 25 mars 13:00
27. Erland Örnblom Gävle KK Lördagen den 25 mars 13:00
28. Ewa Nyholm Gävle KK Söndagen den 26 mars 10:00
29. Göran Larsson Delta 72 Lördagen den 4 februari 10:00
30. Göran Olsson BK Xet Lördagen den 11 februari 10:00
31. Hanna Hillman Gävle KK Lördagen den 4 februari 10:00
      Söndagen den 26 mars 10:00
32. Håkan Larsson Sandvikens AIK BK Lördagen den 11 februari 10:00
      Söndagen den 26 mars 10:00
33. Inga Örnblom Gävle KK Lördagen den 4 februari 10:00
      Söndagen den 26 mars 10:00
34. Ingalill Hedborg BK Träffen Lördagen den 18 mars 10:00
35. Ingegerd Örnblom Gävle KK Söndagen den 26 mars 10:00
36. Jan Selin Gävle KK Lördagen den 11 februari 10:00
37. Jari Tyni Alfa-Runby BK Lördagen den 11 februari 13:00
38. Jarmo Virkkunen Gävle KK Lördagen den 4 februari 10:00
      Lördagen den 11 februari 10:00
39. Jennie Sjöberg Gävle KK Söndagen den 26 mars 10:00
40. Jens Millgård Gävle KK Söndagen den 26 mars 10:00
41. Jessica Lindqvist Gävle KK Lördagen den 4 februari 10:00
42. Joakim Brandt BK Skinnarna Söndagen den 19 mars 10:00
43. Johan Krusell BK 66 Lördagen den 11 februari 13:00
44. Johanna Green Sandvikens AIK BK Lördagen den 4 februari 10:00
      Lördagen den 11 februari 13:00
      Lördagen den 18 mars 10:00
45. Johnny Andersson Delta 72 Lördagen den 4 februari 10:00
46. Jonas Grönstrand BK Plus Söndagen den 12 februari 10:00
47. Jussi Viitamäki BK Granen Söndagen den 12 februari 10:00
48. Kjell Forsberg Alfa-Runby BK Lördagen den 11 februari 13:00
49. Kristina Johansson Sandvikens AIK BK Söndagen den 12 februari 10:00
      Lördagen den 18 mars 13:00
      Söndagen den 26 mars 10:00
50. Kristina Nordenson BK Granen Lördagen den 11 februari 13:00
51. Kåre Birgersson BK Rullarna Lördagen den 11 februari 10:00
52. Lars Kjettselberg Delta 72 Lördagen den 25 mars 10:00
53. Lars Tropp Delta 72 Lördagen den 4 februari 10:00
54. Lars Vattulainen BK Stöten Lördagen den 11 februari 10:00
55. Lars Wimark BK Plus Söndagen den 12 februari 10:00
56. Lars-Göran Ericsson Delta 72 Lördagen den 4 februari 10:00
      Lördagen den 25 mars 10:00
57. Lina Hamberg Uppsala BC 90 Lördagen den 25 mars 13:00
58. Liselotte Stjernefeldt BC Cobbers Lördagen den 25 mars 10:00
59. Magnus Tomesch Alfa-Runby BK Lördagen den 11 februari 13:00
60. Maria Arnöman Sandvikens AIK BK Lördagen den 18 mars 10:00
61. Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Lördagen den 11 februari 13:00
62. Mats Holm Sandvikens AIK BK Lördagen den 11 februari 10:00
      Lördagen den 18 mars 10:00
      Lördagen den 18 mars 13:00
63. Micael Hamberg Uppsala BC 90 Lördagen den 25 mars 13:00
64. Michael Sandin Delta 72 Lördagen den 4 februari 10:00
65. Mikael Jansson Gävle KK Lördagen den 11 februari 13:00
      Lördagen den 25 mars 13:00
66. Mikael Jernberg BK Skinnarna Söndagen den 19 mars 10:00
67. Mikael Olsson BwK Ankaret Lördagen den 11 februari 10:00
68. Mikael Sohlström BK Plus Söndagen den 12 februari 10:00
69. Mikael Wahlbäck Sandvikens AIK BK Lördagen den 25 mars 10:00
      Lördagen den 25 mars 13:00
70. Moa Jonsson Sandvikens AIK BK Lördagen den 18 mars 10:00
71. Nicklas Eriksson BK Rullarna Lördagen den 11 februari 10:00
72. Niclas Jonasson Delta 72 Lördagen den 25 mars 10:00
73. Niclas Matikainen Gävle KK Lördagen den 18 mars 10:00
74. Niclas Persson BK Rättvik Söndagen den 26 mars 10:00
75. Olle Eurén BK Triss Lördagen den 25 mars 10:00
      Lördagen den 25 mars 13:00
76. Per Andersson BK 66 Lördagen den 11 februari 13:00
77. Peter Axelsson Pin Club Lördagen den 25 mars 13:00
78. Ralf Sundbom Delta 72 Lördagen den 4 februari 10:00
79. Rolf Eriksson Delta 72 Lördagen den 25 mars 10:00
80. Simon Karlstorm Delta 72 Lördagen den 4 februari 10:00
81. Stefan Abramsson Delta 72 Lördagen den 4 februari 10:00
82. Stefan Sjöström Gävle KK Lördagen den 4 februari 10:00
      Lördagen den 11 februari 13:00
      Lördagen den 18 mars 10:00
83. Stig Lundberg Delta 72 Lördagen den 11 februari 13:00
      Lördagen den 25 mars 10:00
84. Sune Sölvstedt Alfa-Runby BK Lördagen den 11 februari 13:00
85. Sven-Olov Sjölund BK Rullarna Lördagen den 11 februari 10:00
      Lördagen den 11 februari 13:00
86. Tanja Sundström Hammarby IF BF Lördagen den 18 mars 13:00
87. Terese Jonsson Sandvikens AIK BK Lördagen den 18 mars 10:00
88. Teuvo Riihioja Alfa-Runby BK Lördagen den 11 februari 13:00
89. Thomas Johansson Pin Club Lördagen den 25 mars 13:00
90. Thomas Lindblad Gävle KK Söndagen den 26 mars 10:00
91. Thomas Linder Gävle KK Söndagen den 26 mars 10:00
92. Tim Sundström BK Stallis Lördagen den 18 mars 13:00
93. Tomas Hoffmar Delta 72 Lördagen den 4 februari 10:00
      Lördagen den 18 mars 13:00
94. Tomas Nises BK Rättvik Söndagen den 26 mars 10:00
95. Tommy Axelsson Pin Club Lördagen den 25 mars 13:00
96. Tommy Stenqvist Pin Club Lördagen den 25 mars 13:00
97. Tony Lindström Alfa-Runby BK Lördagen den 11 februari 13:00
98. Torbjörn Olsson Sandvikens AIK BK Lördagen den 11 februari 10:00
      Lördagen den 18 mars 10:00
      Söndagen den 26 mars 10:00
99. Tore Nises BK Rättvik Söndagen den 26 mars 10:00
100. Veikko Hartikainen Alfa-Runby BK Lördagen den 11 februari 13:00
101. Vesa Heinonen BK Rullarna Lördagen den 11 februari 10:00
      Lördagen den 11 februari 13:00
102. Viktor Matikainen Gävle KK Lördagen den 18 mars 10:00
103. Örjan Hedgren BK Skinnarna Söndagen den 19 mars 10:00